livescore
search
Khu vực
Anh
Anh
Loạt trận thử nghiệm
Loạt trận thử nghiệm
The Hundred
The Hundred
Các trận đấu quốc tế một ngày
Các trận đấu quốc tế một ngày
Twenty20 Internationals
Twenty20 Internationals
 GậyRB4S6SS/R
L Kuac Mair b Wilde292321126.09
C Moorec Genford b Smith222020110
E Burnsnot out18821225
S Coytec Mair b Mushangwe5310166.67
C Sippelnot out1100100
M Browndid not bat
E Hunterdid not bat
F Nicklindid not bat
H Zauchdid not bat
S Campbelldid not bat
J Mortondid not bat
Thống kê
Tổng cộng:78/3 (9)
Tốc độ chạy:8.66
Bổ sung:3
B:0
LB:2
Lưu ý:1
WD:0
P:0
BowlingOMRWNBWDE/R
Z Cooke2070003.5
A Hunter101600016
A Mushangwe20181009
S Wilde202211011
S Mehta1080008
A Smith1051005

Giới thiệu

Skor Secara Langsung Sydney Sixers W lawan ACT Meteors

Skor terkini Cricket, jadual pasukan, dan banyak lagi untuk Sydney Sixers W lawan ACT Meteors. Skor secara langsung Cricket anda untuk Sydney Sixers W lawan ACT Meteors dalam Úc T20 Spring Challenge.

Dapatkan berita sukan terkini dengan perkembangan perlawanan, jaringan gol dan detik-detik penting antara Sydney Sixers W dengan ACT Meteors.

Jangan lepaskan peluang mendapat berita terkini perlawanan Úc T20 Spring Challenge antara Sydney Sixers W dengan ACT Meteors – ikuti skor langsung, jadual pasukan, pertukaran pemain, dan banyak lagi.

Dapatkan berita masa nyata tentang keputusan, penjaring gol dan statistik pemain untuk Sydney Sixers W lawan ACT Meteors dalam Úc T20 Spring Challenge.

Ikuti aksi langsung Sydney Sixers W lawan ACT Meteors dengan skor langsung serta ulasan perlawanan yang menyeluruh.

Rasai keterujaan pertandingan Úc T20 Spring Challenge antara Sydney Sixers W dengan ACT Meteors dengan kemaskini skor secara langsung yang memberikan anda maklumat terkini tentang skor dan detik-detik perlawanan.