livescore
Wimbledon 2026
Wimbledon ATP
FT
Grigor Dimitrov
3

Matteo Berrettini
2
Grigor Dimitrov zet het setpunt om en WINT de vijfde set 6-3
Matteo Berrettini slaagt erin zijn service te behouden en volgt nu 3-5
Grigor Dimitrov wint het Game Point en leidt nu 5-2
Matteo Berrettini slaagt erin zijn service te behouden en volgt nu 2-4
Grigor Dimitrov wint het Game Point en leidt nu 4-1
Grigor Dimitrov slaagt erin de service van Matteo Berrettini te breken en gaat naar een voorsprong van 3-1
Grigor Dimitrov wint het Game Point en leidt nu 2-1
Matteo Berrettini wint het speelpunt om de voorsprong van Grigor Dimitrov teniet te doen. Het is 1-1 hier
Grigor Dimitrov wint de eerste game in deze laatste set van de wedstrijd
Start van de 5e set. Grigor Dimitrov start met in deze laatste set met serveren
Matteo Berrettini converteert het setpunt en WINT de vierde set 7-5
Matteo Berrettini breekt de service van Grigor Dimitrov. De score is nu 6-5
Matteo Berrettini zet Game Point om en de spelers zijn nu level, 5-5
Grigor Dimitrov neemt het spel en heeft een voorsprong van 5-4
Matteo Berrettini zet Game Point om en de spelers zijn nu level, 4-4
Grigor Dimitrov neemt het spel en heeft een voorsprong van 4-3
Grigor Dimitrov breekt de service van Matteo Berrettini. De score is nu 3-3
Grigor Dimitrov behoudt zijn service en loopt nu achter 2-3
Matteo Berrettini neemt het spel en heeft een voorsprong van 3-1
Grigor Dimitrov behoudt zijn service en loopt nu achter 1-2
Matteo Berrettini neemt het spel en heeft een voorsprong van 2-0
Matteo Berrettini breekt de tegenstander in de eerste game van de 4e set en leidt met 1-0
Start van de 4e set. Grigor Dimitrov start met serveren
Matteo Berrettini zet het setpunt om en WINT de derde set 6-3
Grigor Dimitrov bemachtigt Game Point en volgt nu 3-5
Matteo Berrettini stelt het spel veilig om een 5-2 voorsprong te nemen
Matteo Berrettini breekt Grigor Dimitrov en leidt nu 4-2
Matteo Berrettini stelt het spel veilig om een 3-2 voorsprong te nemen
Grigor Dimitrov zet Game Point om in levelkwesties. Het is 2-2
Matteo Berrettini stelt het spel veilig om een 2-1 voorsprong te nemen
Grigor Dimitrov zet Game Point om in levelkwesties. Het is 1-1
Matteo Berrettini grijpt de eerste game van de 3e set om een 1-0-voorsprong te nemen
Start van de 3e set. Matteo Berrettini start met serveren
Grigor Dimitrov zet setpunt om en WINT de tweede set 6-4
Grigor Dimitrov breekt de service van Matteo Berrettini om een voorsprong van 5-4 te nemen in de 2e set
Grigor Dimitrov neemt het spel om de wedstrijd te binden op 4-4
Matteo Berrettini zet Game Point om en leidt nu 4-3
Grigor Dimitrov neemt het spel om de wedstrijd te binden op 3-3
Matteo Berrettini zet Game Point om en leidt nu 3-2
Grigor Dimitrov neemt het spel om de wedstrijd te binden op 2-2