livescore
search
Region
England
England
Testserie
Testserie
The Hundred
The Hundred
One Day Internationals
One Day Internationals
Twenty20 Internationals
Twenty20 Internationals
 SlagmänPB4:or6:orS/R
L Kuac Mair b Wilde292321126.09
C Moorec Genford b Smith222020110
E Burnsnot out18821225
S Coytec Mair b Mushangwe5310166.67
C Sippelnot out1100100
M Browndid not bat
E Hunterdid not bat
F Nicklindid not bat
H Zauchdid not bat
S Campbelldid not bat
J Mortondid not bat
Statistik
Totalt:78/3 (9)
Run Rate:8.66
Extrafunktioner:3
B:0
LB:2
NB:1
WD:0
P:0
BowlingOMPVObs!WDE/R
Z Cooke2070003.5
A Hunter101600016
A Mushangwe20181009
S Wilde202211011
S Mehta1080008
A Smith1051005

Sydney Sixers W vs ACT Meteors

Sydney Sixers W vs ACT Meteors Livescore

Håll dig uppdaterad med liveresultat och matchdetaljer från matchen mellan Sydney Sixers W och ACT Meteors Kricket i T20 Spring Challenge. Få uppdateringar i realtid om mål, laguppställningar och viktiga ögonblick.

De senaste Kricket-resultaten, laguppställningar och mer för Sydney Sixers W vs ACT Meteors. Ditt live-resultat för Kricket för Sydney Sixers W vs ACT Meteors i T20 Spring Challenge.

Håll dig uppdaterad om matchens framsteg, mål och viktiga ögonblick mellan Sydney Sixers W och ACT Meteors.

Missa inte en enda detalj i T20 Spring Challenge-matchen mellan Sydney Sixers W och ACT Meteors – se live-resultat, laguppställningar, byten och mer.

Få realtidsuppdateringar om resultat, målskyttar och matchstatistik för Sydney Sixers W vs ACT Meteors i T20 Spring Challenge.

Håll kontakten och följ live-actionen av Sydney Sixers W vs ACT Meteors med våra omfattande liveresultat och matchkommentarer.

Upplev spänningen i T20 Spring Challenge-matchen mellan Sydney Sixers W och ACT Meteors med våra liveresultat, som ger dig omedelbar tillgång till de senaste resultaten och matchhöjdpunkter.