livescore
search
Regiune
Anglia
Anglia
Test Series
Test Series
The Hundred
The Hundred
One Day Internationals
One Day Internationals
Twenty20 Internationals
Twenty20 Internationals
 BătătoriRB4S6SS/R
L Kuac Mair b Wilde292321126.09
C Moorec Genford b Smith222020110
E Burnsnot out18821225
S Coytec Mair b Mushangwe5310166.67
C Sippelnot out1100100
M Browndid not bat
E Hunterdid not bat
F Nicklindid not bat
H Zauchdid not bat
S Campbelldid not bat
J Mortondid not bat
Statistici
Total:78/3 (9)
Rată de alergare:8.66
Extra:3
B:0
LB:2
Minge nulă (NB):1
Wide (WD):0
P:0
BowlingOMRVMinge nulă (NB)Wide (WD)E/R
Z Cooke2070003.5
A Hunter101600016
A Mushangwe20181009
S Wilde202211011
S Mehta1080008
A Smith1051005

Despre

Sydney Sixers W vs ACT Meteors Scoruri Live

Ultimele scoruri Crichet, echipele de start şi altele pentru Sydney Sixers W vs ACT Meteors. Scorul tău live pentru Sydney Sixers W vs ACT Meteors în T20 Spring Challenge. Fii la curent cu evoluţia meciului, golurile şi momentele cheie dintre Sydney Sixers W şi ACT Meteors. Nu rata niciun detaliu al meciului T20 Spring Challenge dintre Sydney Sixers W şi ACT Meteors – urmăreşte scorurile live, echipele de start, schimbările şi multe altele. Primeşte actualizări în timp real despre scor, marcatori şi statistici de joc pentru Sydney Sixers W vs ACT Meteors în T20 Spring Challenge. Rămâi conectat şi urmăreşte acţiunea live a Sydney Sixers W vs ACT Meteors cu scoruri live cuprinzătoare şi comentariu de meci. Trăieşte emoţia duelului T20 Spring Challenge dintre Sydney Sixers W şi ACT Meteors cu actualizările noastre de scor live, oferindu-ţi acces instant la cele mai recente scoruri şi momente din meci.