livescore
Tolentino, Italy
WTA Challenger
FT
Silvia Ambrosio
0

Oleksandra Oliynykova
2
Oleksandra Oliynykova converts Set Point and WINS the Second Set 6-2
Oleksandra Oliynykova converts Game Point and now leads 5-2
Oleksandra Oliynykova breaks Silvia Ambrosio's serve to take a 4-2 lead in the 2nd set
Silvia Ambrosio manages to break Oleksandra Oliynykova and now only trails by 2-3
Oleksandra Oliynykova breaks Silvia Ambrosio's serve to take a 3-1 lead in the 2nd set
Oleksandra Oliynykova converts Game Point and now leads 2-1
Silvia Ambrosio takes the Game to tie the match at 1-1
Oleksandra Oliynykova takes the first game of the 2nd set
Start of the Second Set. Oleksandra Oliynykova to serve first
Oleksandra Oliynykova converts Set Point and WINS the First Set 6-2
Oleksandra Oliynykova takes the Game and now leads 5-2
Silvia Ambrosio converts Game Point and now trails 2-4
Silvia Ambrosio breaks Oleksandra Oliynykova's serve and gets back on 1-4
Oleksandra Oliynykova breaks Silvia Ambrosio's serve and now leads 4-0
Oleksandra Oliynykova takes the Game and now leads 3-0
Oleksandra Oliynykova breaks Silvia Ambrosio's serve and now leads 2-0
Oleksandra Oliynykova wins the first game and leads 1-0

Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova

Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova – wyniki na żywo

Bądź na bieżąco dzięki wynikom na żywo i szczegółom spotkania Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova w Tolentino, Italy. Na bieżąco otrzymuj informacje o golach, składach i kluczowych momentach.

Najświeższe wyniki Tenis, składy i inne informacje na temat spotkania Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova. Twój wynik na żywo z meczu Tenis Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova w Tolentino, Italy.

Śledź na bieżąco przebieg meczu, gole i kluczowe momenty spotkania pomiędzy Silvia Ambrosio a Oleksandra Oliynykova.

Nie przegap żadnego szczegółu meczu Tolentino, Italy między Silvia Ambrosio a Oleksandra Oliynykova – sprawdzaj na żywo wyniki, składy drużyn, zamiany i więcej.

Odbieraj na żywo informacje na temat wyniku, strzelców bramek i statystyk meczu Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova w Tolentino, Italy.

Bądź w kontakcie i śledź na żywo sytuację w spotkaniu Silvia Ambrosio vs Oleksandra Oliynykova dzięki naszym kompleksowym wynikom na żywo i komentarzom meczowym.

Poczuj emocje starcia w Tolentino, Italy pomiędzy Silvia Ambrosio a Oleksandra Oliynykova. Dzięki naszym aktualizacjom na żywo zyskasz natychmiastowy dostęp do najświeższych wyników i skrótów meczu.