livescore
search
Region
Anglia
Anglia
Seria testowa
Seria testowa
The Hundred
The Hundred
Jednodniowe mecze międzynarodowe
Jednodniowe mecze międzynarodowe
Międzynarodowe mecze Twenty20
Międzynarodowe mecze Twenty20
 PałkarzeRB4S6SS/R
L Kuac Mair b Wilde292321126.09
C Moorec Genford b Smith222020110
E Burnsnot out18821225
S Coytec Mair b Mushangwe5310166.67
C Sippelnot out1100100
M Browndid not bat
E Hunterdid not bat
F Nicklindid not bat
H Zauchdid not bat
S Campbelldid not bat
J Mortondid not bat
Statystyki
Łącznie:78/3 (9)
Run Rate:8.66
Dodatki:3
B:0
LB:2
NB:1
WD:0
P:0
KręgleOMRWNBWDE/R
Z Cooke2070003.5
A Hunter101600016
A Mushangwe20181009
S Wilde202211011
S Mehta1080008
A Smith1051005

Sydney Sixers W vs ACT Meteors

Sydney Sixers W vs ACT Meteors – wyniki na żywo

Bądź na bieżąco dzięki wynikom na żywo i szczegółom spotkania Sydney Sixers W vs ACT Meteors w T20 Spring Challenge. Na bieżąco otrzymuj informacje o golach, składach i kluczowych momentach.

Najświeższe wyniki Krykiet, składy i inne informacje na temat spotkania Sydney Sixers W vs ACT Meteors. Twój wynik na żywo z meczu Krykiet Sydney Sixers W vs ACT Meteors w T20 Spring Challenge.

Śledź na bieżąco przebieg meczu, gole i kluczowe momenty spotkania pomiędzy Sydney Sixers W a ACT Meteors.

Nie przegap żadnego szczegółu meczu T20 Spring Challenge między Sydney Sixers W a ACT Meteors – sprawdzaj na żywo wyniki, składy drużyn, zamiany i więcej.

Odbieraj na żywo informacje na temat wyniku, strzelców bramek i statystyk meczu Sydney Sixers W vs ACT Meteors w T20 Spring Challenge.

Bądź w kontakcie i śledź na żywo sytuację w spotkaniu Sydney Sixers W vs ACT Meteors dzięki naszym kompleksowym wynikom na żywo i komentarzom meczowym.

Poczuj emocje starcia w T20 Spring Challenge pomiędzy Sydney Sixers W a ACT Meteors. Dzięki naszym aktualizacjom na żywo zyskasz natychmiastowy dostęp do najświeższych wyników i skrótów meczu.