livescore
ATP Уинстън-Салем
ATP 250
КМ
Felix Balshaw
0

Александър Ковачевич
2
Александър Ковачевич печели последната точка във втория сет за 7-6
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 6-6
Felix Balshaw спечелва последната точка в гейма и повежда с 6-5
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 5-5
Felix Balshaw спечелва последната точка в гейма и повежда с 5-4
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 4-4
Felix Balshaw спечелва последната точка в гейма и повежда с 4-3
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 3-3
Felix Balshaw спечелва последната точка в гейма и повежда с 3-2
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 2-2
Felix Balshaw спечелва последната точка в гейма и повежда с 2-1
Александър Ковачевич печели гейма и изравнява резултата за 1-1
Felix Balshaw печели първия гейм на втория сет.
Начало на втория сет. Felix Balshaw ще сервира.
Александър Ковачевич печели последната точка в сета за 6-4
Felix Balshaw печели последната точка в гейма и догонва в резултата с 4-5
Александър Ковачевич печели гейма и води в резултата с 5-3
Felix Balshaw печели последната точка в гейма и догонва в резултата с 3-4
Александър Ковачевич печели гейма и води в резултата с 4-2
Felix Balshaw печели последната точка в гейма и догонва в резултата с 2-3
Александър Ковачевич печели гейма и води в резултата с 3-1
Александър Ковачевич пробива Felix Balshaw и повежда с 2-1
Александър Ковачевич печели последната точка в гейма и изравнява резултата за 1-1
Felix Balshaw печели първия гейм и повежда с 1-0.