LiveScore Soccer / Football

LiveScore.com Soccer : Russia

1st Division All Fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

Russia - 1st Division - Fixtures
July 11
08:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
SKA-Energiya
11:00
Tom Tomsk
? - ?
Spartak Moscow II
11:00
Tosno
? - ?
Fakel
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Volga Nyzhnyi
13:00
Arsenal Tula
? - ?
Baikal Irkutsk
13:00
Tyumen
? - ?
Sokol Saratov
14:00
Gazovik Orenburg
? - ?
KamAZ
15:30
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Baltika
16:00
FC Volgar
? - ?
Sibir Novosibirsk
July 15
12:00
Baltika
? - ?
FC Volgar
12:00
Fakel
? - ?
Tom Tomsk
12:00
KamAZ
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Gazovik Orenburg
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Tosno
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Tyumen
12:30
Sibir Novosibirsk
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
16:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Arsenal Tula
July 20
12:00
FC Volgar
? - ?
KamAZ
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Baltika
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Fakel
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Baikal Irkutsk
Canc.
Tosno
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Tosno
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Tyumen
? - ?
Sibir Novosibirsk
July 27
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Tosno
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Baltika
? - ?
Tyumen
12:00
Fakel
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
KamAZ
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
FC Volgar
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Tom Tomsk
August 3
12:00
FC Volgar
? - ?
Fakel
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Spartak Moscow II
Canc.
Gazovik Orenburg
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Baltika
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Tyumen
? - ?
KamAZ
August 10
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
FC Volgar
12:00
Baltika
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Fakel
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
KamAZ
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Sokol Saratov
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Tosno
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Tyumen
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Shinnik Yaroslavl
August 17
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
Canc.
FC Volgar
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
FC Volgar
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Tosno
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
SKA-Energiya
? - ?
KamAZ
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Baltika
12:00
Tyumen
? - ?
Fakel
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Sibir Novosibirsk
August 23
12:00
Arsenal Tula
? - ?
FC Volgar
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Tyumen
12:00
Baltika
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Fakel
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
KamAZ
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Tosno
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Gazovik Orenburg
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
August 30
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Tyumen
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
August 31
12:00
FC Volgar
? - ?
Tosno
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Fakel
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Baltika
Canc.
Tyumen
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
KamAZ
September 7
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Tyumen
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Fakel
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
KamAZ
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Tom Tomsk
? - ?
FC Volgar
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Tosno
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
September 14
12:00
Baltika
? - ?
KamAZ
12:00
FC Volgar
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Arsenal Tula
Canc.
SKA-Energiya
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Tyumen
? - ?
Tosno
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Fakel
September 19
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Sokol Saratov
September 20
12:00
Arsenal Tula
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Fakel
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Volgar
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Baltika
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Tyumen
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Tosno
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
September 28
12:00
Baltika
? - ?
Fakel
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
KamAZ
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Tom Tomsk
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Tosno
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Tyumen
? - ?
Gazovik Orenburg
Canc.
Volga Nyzhnyi
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
October 4
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Baltika
12:00
FC Volgar
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Fakel
? - ?
KamAZ
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Tyumen
12:00
Tom Tomsk
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Tosno
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Sibir Novosibirsk
October 11
Canc.
Baltika
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Baltika
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
KamAZ
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Fakel
12:00
Tyumen
? - ?
FC Volgar
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Tosno
October 15
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Baltika
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
FC Volgar
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Tyumen
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Volga Nyzhnyi
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
KamAZ
12:00
Tosno
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
KamAZ
October 19
12:00
Baltika
? - ?
Tosno
12:00
Fakel
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
KamAZ
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
SKA-Energiya
? - ?
FC Volgar
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Shinnik Yaroslavl
Canc.
Spartak Moscow II
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Gazovik Orenburg
October 25
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
FC Volgar
? - ?
Sokol Saratov
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Baltika
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Fakel
12:00
Tosno
? - ?
KamAZ
12:00
Tyumen
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
October 26
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Fakel
November 1
Canc.
Baikal Irkutsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Baltika
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Fakel
? - ?
Arsenal Tula
12:00
KamAZ
? - ?
Tom Tomsk
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Tyumen
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Sokol Saratov
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Tosno
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
FC Volgar
November 8
Canc.
Arsenal Tula
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Tosno
12:00
FC Volgar
? - ?
Baltika
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
KamAZ
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Fakel
12:00
Tyumen
? - ?
Volga Nyzhnyi
November 15
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Baltika
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Fakel
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
KamAZ
? - ?
FC Volgar
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Tyumen
12:00
Sokol Saratov
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Shinnik Yaroslavl
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Tosno
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Tosno
November 21
12:00
FC Volgar
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
KamAZ
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Fakel
Canc.
Tom Tomsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Tosno
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Tyumen
? - ?
Baltika
November 25
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Baltika
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Fakel
? - ?
FC Volgar
12:00
KamAZ
? - ?
Tyumen
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Gazovik Orenburg
November 29
12:00
FC Volgar
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Fakel
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
KamAZ
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Baltika
Canc.
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Tyumen
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Tosno
March 12, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Baltika
? - ?
Sokol Saratov
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Fakel
? - ?
Tyumen
12:00
KamAZ
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
FC Volgar
12:00
Tosno
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
FC Volgar
March 16, 2016
12:00
FC Volgar
? - ?
Arsenal Tula
Canc.
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Fakel
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Sokol Saratov
? - ?
KamAZ
12:00
Tosno
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Tyumen
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Baltika
March 20, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Baltika
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Fakel
? - ?
SKA-Energiya
12:00
KamAZ
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Shinnik Yaroslavl
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Tyumen
12:00
Tosno
? - ?
FC Volgar
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Tyumen
March 27, 2016
12:00
FC Volgar
? - ?
Tom Tomsk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Tosno
Canc.
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
KamAZ
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Fakel
12:00
Tyumen
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Spartak Moscow II
April 3, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Fakel
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
FC Volgar
12:00
KamAZ
? - ?
Baltika
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Tom Tomsk
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Tosno
? - ?
Tyumen
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
SKA-Energiya
April 7, 2016
12:00
Baltika
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
FC Volgar
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Tosno
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Fakel
Canc.
Sokol Saratov
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Tyumen
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Baikal Irkutsk
April 11, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Fakel
? - ?
Baltika
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Tyumen
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
KamAZ
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Tosno
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Volga Nyzhnyi
April 18, 2016
12:00
Baltika
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
FC Volgar
12:00
KamAZ
? - ?
Fakel
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Tom Tomsk
Canc.
Sibir Novosibirsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Tosno
12:00
Tyumen
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Arsenal Tula
April 25, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
KamAZ
12:00
FC Volgar
? - ?
Tyumen
12:00
Fakel
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Sokol Saratov
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Baltika
12:00
Tosno
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Baltika
May 2, 2016
12:00
Baltika
? - ?
Arsenal Tula
Canc.
KamAZ
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
KamAZ
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
FC Volgar
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Tosno
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Tyumen
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Tom Tomsk
May 6, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
KamAZ
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Fakel
12:00
FC Volgar
? - ?
SKA-Energiya
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Tom Tomsk
? - ?
Sibir Novosibirsk
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Tosno
? - ?
Baltika
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Spartak Moscow II
May 10, 2016
12:00
Baltika
? - ?
Tom Tomsk
Canc.
Fakel
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Fakel
? - ?
Zenit St. Petersburg 2
12:00
KamAZ
? - ?
Tosno
12:00
Luch Energiya Vladivostok
? - ?
Tyumen
12:00
SKA-Energiya
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
Sokol Saratov
? - ?
FC Volgar
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
Shinnik Yaroslavl
May 15, 2016
12:00
Arsenal Tula
? - ?
Fakel
12:00
FC Volgar
? - ?
Volga Nyzhnyi
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Gazovik Orenburg
? - ?
Baltika
12:00
Shinnik Yaroslavl
? - ?
Sibir Novosibirsk
12:00
Tom Tomsk
? - ?
KamAZ
Canc.
Torpedo Moscow
? - ?
Baikal Irkutsk
12:00
Tosno
? - ?
Spartak Moscow II
12:00
Tyumen
? - ?
SKA-Energiya
12:00
Zenit St. Petersburg 2
? - ?
Baikal Irkutsk
May 21, 2016
12:00
Baikal Irkutsk
? - ?
Arsenal Tula
12:00
Baltika
? - ?
Shinnik Yaroslavl
12:00
Fakel
? - ?
Tosno
12:00
KamAZ
? - ?
Gazovik Orenburg
12:00
SKA-Energiya
? - ?
Luch Energiya Vladivostok
12:00
Sibir Novosibirsk
? - ?
FC Volgar
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Tyumen
12:00
Spartak Moscow II
? - ?
Tom Tomsk
12:00
Volga Nyzhnyi
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk