LiveScore Soccer / Football

LiveScore.com Soccer : Poland

1st League All Fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

Poland - 1st League - Fixtures
August 8
16:00
GKS Katowice
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
MKS Kluczbork
17:00
Chrobry Glogow
? - ?
Pogon Siedlce
17:45
Stomil Olsztyn
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
18:00
Bytovia Bytow
? - ?
Olimpia Grudziadz
18:00
GKS Belchatow
? - ?
Chojniczanka Chojnice
18:00
Miedz Legnica
? - ?
Dolcan Zabki
August 9
16:00
Wisla Plock
? - ?
Arka Gdynia
18:00
Wigry Suwalki
? - ?
Rozwoj Katowice
August 15
09:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Wisla Plock
16:00
Arka Gdynia
? - ?
GKS Katowice
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Chojniczanka Chojnice
16:30
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Wigry Suwalki
18:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Stomil Olsztyn
August 16
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Miedz Legnica
? - ?
Chrobry Glogow
August 21
18:30
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Miedz Legnica
August 22
15:00
GKS Katowice
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Wisla Plock
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Dolcan Zabki
16:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Arka Gdynia
17:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Olimpia Grudziadz
17:00
Chrobry Glogow
? - ?
GKS Belchatow
17:45
Stomil Olsztyn
? - ?
Rozwoj Katowice
18:00
Wigry Suwalki
? - ?
Bytovia Bytow
August 26
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
GKS Katowice
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:30
GKS Belchatow
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Stomil Olsztyn
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Chrobry Glogow
17:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Dolcan Zabki
August 27
15:30
Miedz Legnica
? - ?
Wisla Plock
August 29
15:00
Arka Gdynia
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Wisla Plock
? - ?
GKS Belchatow
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Stomil Olsztyn
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
August 30
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Olimpia Grudziadz
16:00
GKS Katowice
? - ?
Miedz Legnica
16:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Pogon Siedlce
September 5
13:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
GKS Belchatow
? - ?
GKS Katowice
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Arka Gdynia
16:00
Miedz Legnica
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Wisla Plock
17:45
Stomil Olsztyn
? - ?
Chojniczanka Chojnice
September 11
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
Bytovia Bytow
September 12
14:00
MKS Kluczbork
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
GKS Katowice
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Wisla Plock
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Rozwoj Katowice
15:30
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
GKS Belchatow
17:00
Wigry Suwalki
? - ?
Chojniczanka Chojnice
September 16
18:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Bytovia Bytow
September 19
13:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Wisla Plock
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Wigry Suwalki
16:00
Miedz Legnica
? - ?
MKS Kluczbork
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
GKS Katowice
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Chrobry Glogow
September 20
17:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Dolcan Zabki
September 25
16:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Olimpia Grudziadz
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Stomil Olsztyn
September 26
14:00
MKS Kluczbork
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
GKS Katowice
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Wisla Plock
? - ?
Bytovia Bytow
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
Chojniczanka Chojnice
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Dolcan Zabki
October 2
16:00
Miedz Legnica
? - ?
Wigry Suwalki
October 3
13:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
GKS Katowice
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
MKS Kluczbork
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Arka Gdynia
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Wisla Plock
October 9
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Dolcan Zabki
October 10
13:00
MKS Kluczbork
? - ?
Olimpia Grudziadz
14:30
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
Miedz Legnica
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:30
Arka Gdynia
? - ?
Rozwoj Katowice
16:00
GKS Katowice
? - ?
Stomil Olsztyn
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Chrobry Glogow
16:00
Wisla Plock
? - ?
Chojniczanka Chojnice
October 17
13:00
Rozwoj Katowice
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Wisla Plock
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
GKS Katowice
October 24
13:00
MKS Kluczbork
? - ?
Bytovia Bytow
14:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
GKS Katowice
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:30
Arka Gdynia
? - ?
Stomil Olsztyn
16:00
Wisla Plock
? - ?
Chrobry Glogow
October 30
17:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Arka Gdynia
17:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Wisla Plock
October 31
12:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Miedz Legnica
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
GKS Katowice
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
GKS Belchatow
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Wigry Suwalki
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
MKS Kluczbork
November 7
12:00
MKS Kluczbork
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Wisla Plock
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Chrobry Glogow
16:00
Arka Gdynia
? - ?
Dolcan Zabki
16:00
GKS Belchatow
? - ?
Rozwoj Katowice
16:00
GKS Katowice
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
Stomil Olsztyn
November 14
12:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
GKS Belchatow
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
MKS Kluczbork
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Wigry Suwalki
16:00
Wisla Plock
? - ?
GKS Katowice
November 21
12:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
GKS Katowice
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Wisla Plock
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
November 22
11:30
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Arka Gdynia
November 28
12:00
MKS Kluczbork
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
12:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
GKS Katowice
16:00
Arka Gdynia
? - ?
Wisla Plock
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
Miedz Legnica
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Bytovia Bytow
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
Chrobry Glogow
March 5, 2016
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Rozwoj Katowice
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
Miedz Legnica
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
GKS Belchatow
16:00
GKS Katowice
? - ?
Arka Gdynia
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Olimpia Grudziadz
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Wisla Plock
? - ?
MKS Kluczbork
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Pogon Siedlce
March 12, 2016
16:00
Arka Gdynia
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Wigry Suwalki
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
GKS Belchatow
? - ?
Chrobry Glogow
16:00
MKS Kluczbork
? - ?
GKS Katowice
16:00
Miedz Legnica
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Chojniczanka Chojnice
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
Wisla Plock
16:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Stomil Olsztyn
March 19, 2016
16:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Rozwoj Katowice
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
Dolcan Zabki
? - ?
Olimpia Grudziadz
16:00
GKS Katowice
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Bytovia Bytow
16:00
Wigry Suwalki
? - ?
Arka Gdynia
16:00
Wisla Plock
? - ?
Miedz Legnica
16:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
MKS Kluczbork
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
GKS Belchatow
March 26, 2016
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
Chojniczanka Chojnice
16:00
GKS Belchatow
? - ?
Wisla Plock
16:00
MKS Kluczbork
? - ?
Arka Gdynia
16:00
Miedz Legnica
? - ?
GKS Katowice
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Chrobry Glogow
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
16:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Dolcan Zabki
16:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Wigry Suwalki
April 2, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
GKS Katowice
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Wisla Plock
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Olimpia Grudziadz
April 9, 2016
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Wisla Plock
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
GKS Katowice
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Dolcan Zabki
April 16, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
GKS Katowice
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Wisla Plock
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Bytovia Bytow
April 23, 2016
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Wisla Plock
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
GKS Belchatow
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
GKS Katowice
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
April 30, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
GKS Katowice
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Wisla Plock
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Chojniczanka Chojnice
May 7, 2016
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Wisla Plock
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
GKS Katowice
May 11, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
GKS Katowice
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Wisla Plock
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Chrobry Glogow
May 14, 2016
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Wisla Plock
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
GKS Katowice
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Wigry Suwalki
May 21, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
GKS Katowice
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Wisla Plock
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Dolcan Zabki
May 28, 2016
15:00
Bytovia Bytow
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
MKS Kluczbork
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
15:00
Dolcan Zabki
? - ?
Arka Gdynia
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
15:00
Rozwoj Katowice
? - ?
GKS Belchatow
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Pogon Siedlce
15:00
Wisla Plock
? - ?
Wigry Suwalki
15:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
GKS Katowice
June 4, 2016
15:00
Arka Gdynia
? - ?
Chrobry Glogow
15:00
GKS Belchatow
? - ?
Bytovia Bytow
15:00
GKS Katowice
? - ?
Wisla Plock
15:00
MKS Kluczbork
? - ?
Dolcan Zabki
15:00
Miedz Legnica
? - ?
Stomil Olsztyn
15:00
Pogon Siedlce
? - ?
Chojniczanka Chojnice
15:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Rozwoj Katowice
15:00
Wigry Suwalki
? - ?
Olimpia Grudziadz
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
Zawisza Bydgoszcz