LiveScore Soccer / Football

LiveScore.com Soccer : England

National League All Fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

England - National League - Fixtures
August 8
14:00
Aldershot Town
? - ?
Gateshead FC
14:00
Altrincham
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Barrow
? - ?
Dover
14:00
Boreham Wood
? - ?
Halifax Town
14:00
Bromley
? - ?
Wrexham
14:00
Chester FC
? - ?
Braintree Town
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Grimsby Town
14:00
Lincoln
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Southport
? - ?
Eastleigh
14:00
Torquay United
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Woking
14:00
Welling United
? - ?
Guiseley
August 11
18:45
Braintree Town
? - ?
Lincoln
18:45
Cheltenham Town
? - ?
Aldershot Town
18:45
Dover
? - ?
Kidderminster Harriers
18:45
Eastleigh
? - ?
Boreham Wood
18:45
Forest Green Rovers
? - ?
Welling United
18:45
Gateshead FC
? - ?
Tranmere Rovers
18:45
Grimsby Town
? - ?
Barrow
18:45
Guiseley
? - ?
Altrincham
18:45
Halifax Town
? - ?
Chester FC
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Southport
18:45
Woking
? - ?
Bromley
18:45
Wrexham
? - ?
Torquay United
August 15
14:00
Braintree Town
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Southport
14:00
Dover
? - ?
Chester FC
14:00
Eastleigh
? - ?
Lincoln
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Barrow
14:00
Gateshead FC
? - ?
Boreham Wood
14:00
Grimsby Town
? - ?
Bromley
14:00
Guiseley
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Halifax Town
? - ?
Torquay United
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Welling United
14:00
Woking
? - ?
Altrincham
14:00
Wrexham
? - ?
Aldershot Town
August 18
18:45
Aldershot Town
? - ?
Dover
18:45
Altrincham
? - ?
Grimsby Town
18:45
Barrow
? - ?
Guiseley
18:45
Boreham Wood
? - ?
Forest Green Rovers
18:45
Bromley
? - ?
Braintree Town
18:45
Chester FC
? - ?
Cheltenham Town
18:45
Kidderminster Harriers
? - ?
Wrexham
18:45
Lincoln
? - ?
Macclesfield Town
18:45
Southport
? - ?
Gateshead FC
18:45
Torquay United
? - ?
Woking
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
Halifax Town
18:45
Welling United
? - ?
Eastleigh
August 22
14:00
Braintree Town
? - ?
Southport
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Barrow
14:00
Dover
? - ?
Altrincham
14:00
Eastleigh
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Lincoln
14:00
Gateshead FC
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Grimsby Town
? - ?
Torquay United
14:00
Guiseley
? - ?
Aldershot Town
14:00
Halifax Town
? - ?
Bromley
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Boreham Wood
14:00
Woking
? - ?
Chester FC
14:00
Wrexham
? - ?
Welling United
August 29
14:00
Aldershot Town
? - ?
Eastleigh
14:00
Altrincham
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Barrow
? - ?
Southport
14:00
Boreham Wood
? - ?
Woking
14:00
Bromley
? - ?
Dover
14:00
Guiseley
? - ?
Gateshead FC
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Lincoln
? - ?
Grimsby Town
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Chester FC
14:00
Torquay United
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Welling United
? - ?
Braintree Town
14:00
Wrexham
? - ?
Halifax Town
August 31
14:00
Braintree Town
? - ?
Aldershot Town
14:00
Chester FC
? - ?
Guiseley
14:00
Dover
? - ?
Boreham Wood
14:00
Eastleigh
? - ?
Torquay United
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Bromley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Lincoln
14:00
Grimsby Town
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Halifax Town
? - ?
Barrow
14:00
Southport
? - ?
Altrincham
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Woking
? - ?
Welling United
16:30
Cheltenham Town
? - ?
Wrexham
September 5
11:30
Welling United
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Aldershot Town
? - ?
Halifax Town
14:00
Altrincham
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Barrow
? - ?
Eastleigh
14:00
Boreham Wood
? - ?
Grimsby Town
14:00
Bromley
? - ?
Gateshead FC
14:00
Chester FC
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Braintree Town
14:00
Lincoln
? - ?
Wrexham
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Woking
14:00
Southport
? - ?
Dover
14:00
Torquay United
? - ?
Guiseley
September 12
14:00
Braintree Town
? - ?
Barrow
14:00
Bromley
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Dover
14:00
Eastleigh
? - ?
Gateshead FC
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Southport
14:00
Grimsby Town
? - ?
Aldershot Town
14:00
Guiseley
? - ?
Woking
14:00
Halifax Town
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Lincoln
? - ?
Boreham Wood
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Chester FC
14:00
Welling United
? - ?
Torquay United
14:00
Wrexham
? - ?
Altrincham
September 15
18:45
Aldershot Town
? - ?
Welling United
18:45
Altrincham
? - ?
Eastleigh
18:45
Barrow
? - ?
Lincoln
18:45
Boreham Wood
? - ?
Bromley
18:45
Cheltenham Town
? - ?
Macclesfield Town
18:45
Chester FC
? - ?
Grimsby Town
18:45
Dover
? - ?
Braintree Town
18:45
Gateshead FC
? - ?
Wrexham
18:45
Guiseley
? - ?
Halifax Town
18:45
Kidderminster Harriers
? - ?
Torquay United
18:45
Southport
? - ?
Tranmere Rovers
18:45
Woking
? - ?
Forest Green Rovers
September 18
18:45
Grimsby Town
? - ?
Tranmere Rovers
September 19
14:00
Altrincham
? - ?
Braintree Town
14:00
Barrow
? - ?
Aldershot Town
14:00
Boreham Wood
? - ?
Wrexham
14:00
Chester FC
? - ?
Eastleigh
14:00
Dover
? - ?
Guiseley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Welling United
14:00
Halifax Town
? - ?
Southport
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Lincoln
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Torquay United
? - ?
Bromley
14:00
Woking
? - ?
Cheltenham Town
September 22
18:45
Braintree Town
? - ?
Woking
18:45
Bromley
? - ?
Kidderminster Harriers
18:45
Eastleigh
? - ?
Dover
18:45
Forest Green Rovers
? - ?
Cheltenham Town
18:45
Guiseley
? - ?
Southport
18:45
Halifax Town
? - ?
Gateshead FC
18:45
Lincoln
? - ?
Altrincham
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Barrow
18:45
Torquay United
? - ?
Boreham Wood
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
Aldershot Town
18:45
Welling United
? - ?
Chester FC
18:45
Wrexham
? - ?
Grimsby Town
September 25
18:45
Dover
? - ?
Woking
September 26
14:00
Aldershot Town
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Barrow
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Boreham Wood
? - ?
Altrincham
14:00
Braintree Town
? - ?
Guiseley
14:00
Bromley
? - ?
Chester FC
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Gateshead FC
14:00
Lincoln
? - ?
Torquay United
14:00
Southport
? - ?
Grimsby Town
14:00
Welling United
? - ?
Halifax Town
14:00
Wrexham
? - ?
Eastleigh
October 2
18:45
Guiseley
? - ?
Lincoln
October 3
14:00
Altrincham
? - ?
Barrow
14:00
Chester FC
? - ?
Wrexham
14:00
Eastleigh
? - ?
Braintree Town
14:00
Gateshead FC
? - ?
Dover
14:00
Grimsby Town
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Halifax Town
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Welling United
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Boreham Wood
14:00
Torquay United
? - ?
Aldershot Town
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Bromley
14:00
Woking
? - ?
Southport
October 6
18:45
Altrincham
? - ?
Halifax Town
18:45
Barrow
? - ?
Chester FC
18:45
Cheltenham Town
? - ?
Braintree Town
18:45
Grimsby Town
? - ?
Gateshead FC
18:45
Guiseley
? - ?
Macclesfield Town
18:45
Kidderminster Harriers
? - ?
Boreham Wood
18:45
Torquay United
? - ?
Dover
18:45
Welling United
? - ?
Bromley
18:45
Wrexham
? - ?
Tranmere Rovers
October 7
18:45
Aldershot Town
? - ?
Forest Green Rovers
October 10
11:30
Macclesfield Town
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Aldershot Town
? - ?
Altrincham
14:00
Boreham Wood
? - ?
Welling United
14:00
Braintree Town
? - ?
Grimsby Town
14:00
Bromley
? - ?
Barrow
14:00
Chester FC
? - ?
Lincoln
14:00
Dover
? - ?
Wrexham
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Guiseley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Halifax Town
? - ?
Woking
14:00
Southport
? - ?
Torquay United
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Eastleigh
October 13
18:45
Altrincham
? - ?
Kidderminster Harriers
18:45
Boreham Wood
? - ?
Aldershot Town
18:45
Braintree Town
? - ?
Dover
18:45
Bromley
? - ?
Cheltenham Town
18:45
Eastleigh
? - ?
Forest Green Rovers
18:45
Grimsby Town
? - ?
Halifax Town
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Gateshead FC
18:45
Southport
? - ?
Chester FC
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
Barrow
18:45
Welling United
? - ?
Lincoln
18:45
Woking
? - ?
Torquay United
18:45
Wrexham
? - ?
Guiseley
October 17
14:00
Aldershot Town
? - ?
Bromley
14:00
Barrow
? - ?
Welling United
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Eastleigh
14:00
Chester FC
? - ?
Halifax Town
14:00
Dover
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Gateshead FC
? - ?
Altrincham
14:00
Guiseley
? - ?
Boreham Wood
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Southport
14:00
Lincoln
? - ?
Braintree Town
14:00
Torquay United
? - ?
Grimsby Town
14:00
Woking
? - ?
Wrexham
October 30
19:45
Grimsby Town
? - ?
Cheltenham Town
October 31
15:00
Altrincham
? - ?
Torquay United
15:00
Boreham Wood
? - ?
Gateshead FC
15:00
Braintree Town
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Eastleigh
? - ?
Halifax Town
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Chester FC
15:00
Guiseley
? - ?
Welling United
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Woking
15:00
Lincoln
? - ?
Bromley
15:00
Southport
? - ?
Aldershot Town
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Dover
15:00
Wrexham
? - ?
Barrow
November 10
19:45
Aldershot Town
? - ?
Lincoln
19:45
Barrow
? - ?
Grimsby Town
19:45
Bromley
? - ?
Boreham Wood
19:45
Cheltenham Town
? - ?
Guiseley
19:45
Chester FC
? - ?
Kidderminster Harriers
19:45
Dover
? - ?
Eastleigh
19:45
Gateshead FC
? - ?
Southport
19:45
Macclesfield Town
? - ?
Altrincham
19:45
Torquay United
? - ?
Wrexham
19:45
Welling United
? - ?
Forest Green Rovers
19:45
Woking
? - ?
Braintree Town
November 14
15:00
Barrow
? - ?
Torquay United
15:00
Boreham Wood
? - ?
Chester FC
15:00
Bromley
? - ?
Altrincham
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Dover
15:00
Grimsby Town
? - ?
Welling United
15:00
Guiseley
? - ?
Eastleigh
15:00
Halifax Town
? - ?
Braintree Town
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Aldershot Town
15:00
Lincoln
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Southport
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Woking
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Wrexham
? - ?
Gateshead FC
November 21
15:00
Aldershot Town
? - ?
Wrexham
15:00
Altrincham
? - ?
Boreham Wood
15:00
Braintree Town
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Chester FC
? - ?
Woking
15:00
Dover
? - ?
Barrow
15:00
Eastleigh
? - ?
Grimsby Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Halifax Town
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Bromley
15:00
Torquay United
? - ?
Lincoln
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Guiseley
15:00
Welling United
? - ?
Southport
November 24
19:45
Boreham Wood
? - ?
Lincoln
19:45
Chester FC
? - ?
Dover
19:45
Guiseley
? - ?
Barrow
19:45
Woking
? - ?
Tranmere Rovers
November 28
15:00
Aldershot Town
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Barrow
? - ?
Woking
15:00
Boreham Wood
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Braintree Town
? - ?
Torquay United
15:00
Eastleigh
? - ?
Southport
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Altrincham
15:00
Gateshead FC
? - ?
Chester FC
15:00
Grimsby Town
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Guiseley
? - ?
Bromley
15:00
Halifax Town
? - ?
Dover
15:00
Lincoln
? - ?
Welling United
15:00
Wrexham
? - ?
Macclesfield Town
December 5
15:00
Altrincham
? - ?
Wrexham
15:00
Barrow
? - ?
Boreham Wood
15:00
Bromley
? - ?
Grimsby Town
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Chester FC
15:00
Dover
? - ?
Aldershot Town
15:00
Halifax Town
? - ?
Guiseley
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Gateshead FC
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Eastleigh
15:00
Southport
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Torquay United
? - ?
Welling United
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Braintree Town
15:00
Woking
? - ?
Lincoln
December 19
15:00
Aldershot Town
? - ?
Guiseley
15:00
Braintree Town
? - ?
Wrexham
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Altrincham
15:00
Chester FC
? - ?
Torquay United
15:00
Eastleigh
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Boreham Wood
15:00
Gateshead FC
? - ?
Woking
15:00
Grimsby Town
? - ?
Dover
15:00
Halifax Town
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Lincoln
? - ?
Barrow
15:00
Southport
? - ?
Bromley
15:00
Welling United
? - ?
Macclesfield Town
December 26
15:00
Aldershot Town
? - ?
Woking
15:00
Altrincham
? - ?
Chester FC
15:00
Barrow
? - ?
Gateshead FC
15:00
Boreham Wood
? - ?
Braintree Town
15:00
Bromley
? - ?
Eastleigh
15:00
Guiseley
? - ?
Grimsby Town
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Lincoln
? - ?
Halifax Town
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Torquay United
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Welling United
? - ?
Dover
15:00
Wrexham
? - ?
Southport
December 28
15:00
Braintree Town
? - ?
Welling United
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Torquay United
15:00
Chester FC
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Dover
? - ?
Bromley
15:00
Eastleigh
? - ?
Aldershot Town
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Gateshead FC
? - ?
Guiseley
15:00
Grimsby Town
? - ?
Lincoln
15:00
Halifax Town
? - ?
Wrexham
15:00
Southport
? - ?
Barrow
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Altrincham
15:00
Woking
? - ?
Boreham Wood
January 2, 2016
15:00
Braintree Town
? - ?
Boreham Wood
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Chester FC
? - ?
Altrincham
15:00
Dover
? - ?
Welling United
15:00
Eastleigh
? - ?
Bromley
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Torquay United
15:00
Gateshead FC
? - ?
Barrow
15:00
Grimsby Town
? - ?
Guiseley
15:00
Halifax Town
? - ?
Lincoln
15:00
Southport
? - ?
Wrexham
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Woking
? - ?
Aldershot Town
January 9, 2016
15:00
Aldershot Town
? - ?
Chester FC
15:00
Altrincham
? - ?
Gateshead FC
15:00
Barrow
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Boreham Wood
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Bromley
? - ?
Southport
15:00
Guiseley
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Eastleigh
15:00
Lincoln
? - ?
Dover
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Halifax Town
15:00
Torquay United
? - ?
Braintree Town
15:00
Welling United
? - ?
Grimsby Town
15:00
Wrexham
? - ?
Woking
January 23, 2016
15:00
Boreham Wood
? - ?
Eastleigh
15:00
Bromley
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Chester FC
? - ?
Southport
15:00
Dover
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Braintree Town
15:00
Grimsby Town
? - ?
Altrincham
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Guiseley
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Aldershot Town
15:00
Torquay United
? - ?
Gateshead FC
15:00
Welling United
? - ?
Barrow
15:00
Woking
? - ?
Halifax Town
15:00
Wrexham
? - ?
Lincoln
January 26, 2016
19:45
Altrincham
? - ?
Woking
January 30, 2016
15:00
Aldershot Town
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Altrincham
? - ?
Dover
15:00
Braintree Town
? - ?
Chester FC
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Bromley
15:00
Eastleigh
? - ?
Wrexham
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Grimsby Town
15:00
Halifax Town
? - ?
Welling United
15:00
Lincoln
? - ?
Guiseley
15:00
Southport
? - ?
Boreham Wood
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Torquay United
15:00
Woking
? - ?
Barrow
February 6, 2016
15:00
Barrow
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Boreham Wood
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Braintree Town
? - ?
Gateshead FC
15:00
Bromley
? - ?
Halifax Town
15:00
Chester FC
? - ?
Aldershot Town
15:00
Dover
? - ?
Southport
15:00
Grimsby Town
? - ?
Woking
15:00
Guiseley
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Lincoln
? - ?
Eastleigh
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Torquay United
15:00
Welling United
? - ?
Altrincham
15:00
Wrexham
? - ?
Forest Green Rovers
February 9, 2016
19:45
Tranmere Rovers
? - ?
Southport
February 13, 2016
15:00
Aldershot Town
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Altrincham
? - ?
Lincoln
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Welling United
15:00
Dover
? - ?
Gateshead FC
15:00
Eastleigh
? - ?
Barrow
15:00
Grimsby Town
? - ?
Boreham Wood
15:00
Halifax Town
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Southport
? - ?
Braintree Town
15:00
Torquay United
? - ?
Chester FC
15:00
Woking
? - ?
Guiseley
15:00
Wrexham
? - ?
Bromley
February 16, 2016
19:45
Gateshead FC
? - ?
Eastleigh
19:45
Torquay United
? - ?
Halifax Town
February 20, 2016
15:00
Altrincham
? - ?
Guiseley
15:00
Barrow
? - ?
Braintree Town
15:00
Boreham Wood
? - ?
Torquay United
15:00
Bromley
? - ?
Woking
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Eastleigh
15:00
Gateshead FC
? - ?
Aldershot Town
15:00
Halifax Town
? - ?
Grimsby Town
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Chester FC
15:00
Lincoln
? - ?
Southport
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Dover
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Welling United
? - ?
Wrexham
February 23, 2016
19:45
Braintree Town
? - ?
Halifax Town
19:45
Lincoln
? - ?
Forest Green Rovers
19:45
Southport
? - ?
Macclesfield Town
19:45
Wrexham
? - ?
Kidderminster Harriers
February 27, 2016
15:00
Barrow
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Gateshead FC
15:00
Chester FC
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Dover
? - ?
Lincoln
15:00
Eastleigh
? - ?
Woking
15:00
Grimsby Town
? - ?
Southport
15:00
Guiseley
? - ?
Braintree Town
15:00
Halifax Town
? - ?
Boreham Wood
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Bromley
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Wrexham
15:00
Torquay United
? - ?
Altrincham
15:00
Welling United
? - ?
Aldershot Town
March 1, 2016
19:45
Aldershot Town
? - ?
Grimsby Town
19:45
Bromley
? - ?
Welling United
19:45
Eastleigh
? - ?
Cheltenham Town
March 5, 2016
15:00
Altrincham
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Boreham Wood
? - ?
Barrow
15:00
Braintree Town
? - ?
Eastleigh
15:00
Chester FC
? - ?
Bromley
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Grimsby Town
15:00
Guiseley
? - ?
Wrexham
15:00
Lincoln
? - ?
Aldershot Town
15:00
Southport
? - ?
Halifax Town
15:00
Torquay United
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Gateshead FC
15:00
Welling United
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Woking
? - ?
Dover
March 12, 2016
15:00
Aldershot Town
? - ?
Torquay United
15:00
Barrow
? - ?
Altrincham
15:00
Bromley
? - ?
Guiseley
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Woking
15:00
Dover
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Eastleigh
? - ?
Chester FC
15:00
Gateshead FC
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Grimsby Town
? - ?
Braintree Town
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Halifax Town
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Lincoln
15:00
Southport
? - ?
Welling United
15:00
Wrexham
? - ?
Boreham Wood
March 19, 2016
15:00
Altrincham
? - ?
Aldershot Town
15:00
Barrow
? - ?
Bromley
15:00
Boreham Wood
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Braintree Town
? - ?
Cheltenham Town
15:00
Guiseley
? - ?
Dover
15:00
Halifax Town
? - ?
Eastleigh
15:00
Lincoln
? - ?
Kidderminster Harriers
15:00
Torquay United
? - ?
Southport
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Welling United
? - ?
Gateshead FC
15:00
Woking
? - ?
Grimsby Town
15:00
Wrexham
? - ?
Chester FC
March 25, 2016
15:00
Cheltenham Town
? - ?
Boreham Wood
March 26, 2016
15:00
Braintree Town
? - ?
Bromley
15:00
Chester FC
? - ?
Barrow
15:00
Dover
? - ?
Torquay United
15:00
Eastleigh
? - ?
Welling United
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Aldershot Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Grimsby Town
? - ?
Wrexham
15:00
Halifax Town
? - ?
Altrincham
15:00
Southport
? - ?
Guiseley
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Lincoln
15:00
Woking
? - ?
Kidderminster Harriers
March 28, 2016
14:00
Aldershot Town
? - ?
Braintree Town
14:00
Altrincham
? - ?
Southport
14:00
Barrow
? - ?
Halifax Town
14:00
Boreham Wood
? - ?
Dover
14:00
Bromley
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Guiseley
? - ?
Chester FC
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Lincoln
? - ?
Gateshead FC
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Grimsby Town
14:00
Torquay United
? - ?
Eastleigh
14:00
Welling United
? - ?
Woking
14:00
Wrexham
? - ?
Cheltenham Town
April 2, 2016
14:00
Aldershot Town
? - ?
Barrow
14:00
Bromley
? - ?
Lincoln
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Grimsby Town
14:00
Chester FC
? - ?
Boreham Wood
14:00
Dover
? - ?
Halifax Town
14:00
Eastleigh
? - ?
Guiseley
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Wrexham
14:00
Gateshead FC
? - ?
Torquay United
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Altrincham
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Braintree Town
14:00
Southport
? - ?
Woking
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Welling United
April 9, 2016
14:00
Altrincham
? - ?
Bromley
14:00
Barrow
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Boreham Wood
? - ?
Southport
14:00
Braintree Town
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Grimsby Town
? - ?
Eastleigh
14:00
Guiseley
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Halifax Town
? - ?
Aldershot Town
14:00
Lincoln
? - ?
Chester FC
14:00
Torquay United
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Welling United
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Woking
? - ?
Gateshead FC
14:00
Wrexham
? - ?
Dover
April 16, 2016
14:00
Aldershot Town
? - ?
Boreham Wood
14:00
Bromley
? - ?
Torquay United
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Halifax Town
14:00
Chester FC
? - ?
Welling United
14:00
Dover
? - ?
Grimsby Town
14:00
Eastleigh
? - ?
Altrincham
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Woking
14:00
Gateshead FC
? - ?
Braintree Town
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Barrow
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Guiseley
14:00
Southport
? - ?
Lincoln
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Wrexham
April 23, 2016
14:00
Aldershot Town
? - ?
Southport
14:00
Altrincham
? - ?
Welling United
14:00
Boreham Wood
? - ?
Guiseley
14:00
Eastleigh
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Halifax Town
14:00
Gateshead FC
? - ?
Bromley
14:00
Grimsby Town
? - ?
Chester FC
14:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Dover
14:00
Lincoln
? - ?
Woking
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Cheltenham Town
14:00
Torquay United
? - ?
Barrow
14:00
Wrexham
? - ?
Braintree Town
April 30, 2016
14:00
Barrow
? - ?
Wrexham
14:00
Braintree Town
? - ?
Altrincham
14:00
Bromley
? - ?
Aldershot Town
14:00
Cheltenham Town
? - ?
Lincoln
14:00
Chester FC
? - ?
Gateshead FC
14:00
Dover
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Guiseley
? - ?
Torquay United
14:00
Halifax Town
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Southport
? - ?
Kidderminster Harriers
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Grimsby Town
14:00
Welling United
? - ?
Boreham Wood
14:00
Woking
? - ?
Eastleigh