LiveScore Basketball

LiveScore.com Basketball : next week

Basketball scores and fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

NBA - Regular Season November 8
00:00 Charlotte Hornets ( )
Atlanta Hawks ( )
00:00 Orlando Magic ( )
Minnesota Timberwolves ( )
00:00 Philadelphia 76ers ( )
Chicago Bulls ( )
00:30 Boston Celtics ( )
Indiana Pacers ( )
00:30 Brooklyn Nets ( )
New York Knicks ( )
00:30 Detroit Pistons ( )
Milwaukee Bucks ( )
00:30 Toronto Raptors ( )
Washington Wizards ( )
01:00 Oklahoma City Thunder ( )
Memphis Grizzlies ( )
02:00 Phoenix Suns ( )
Sacramento Kings ( )
02:00 Utah Jazz ( )
Dallas Mavericks ( )
03:30 Denver Nuggets ( )
Cleveland Cavaliers ( )
20:30 L. A. Clippers ( )
Portland Trailblazers ( )
VTB United League - Regular season November 8
14:00 Avtodor ( )
VEF Riga ( )
14:00 Krasny Oktyabr ( )
Enisey Krasnoyarsk ( )
17:00 BC Kalev ( )
BC Astana ( )
Adriatic - ABA League November 8
18:00 Buducnost ( )
Mega Vizura ( )
18:00 Zadar ( )
Union Olimpija ( )
20:00 Partizan ( )
MZT Skopje Aerodrom ( )
Spain - Liga ACB November 8
17:30 Gipuzkoa Basket ( )
Basquet Club Andorra ( )
Spain - LEB Oro November 8
18:00 Valladolid ( )
Bahia San Agustin ( )
France - Pro A November 8
19:00 ASVEL ( )
Rouen ( )
19:00 Cholet ( )
Boulogne-sur-Mer ( )
19:00 Le Havre ( )
Nancy ( )
19:00 Le Mans ( )
Strasbourg ( )
19:00 Orleans Loiret Basket ( )
Bourg-en-Bresse ( )
France - Pro B November 8
19:00 Boulazac ( )
Le Portel ( )
19:00 Charleville-Mezières ( )
Poitiers 86 ( )
Germany - BBL November 8
17:30 Phoenix Hagen ( )
NY Phantoms Braunschweig ( )
19:30 BBC Bayreuth ( )
Neckar Riesen Ludwigsburg ( )
19:30 Crailsheim Merlins ( )
Artland Dragons ( )
Greece - HEBA November 8
15:00 Apollon Patras ( )
Kolossos Rhodes ( )
15:00 Aris BSA ( )
Nea kifisia ( )
15:00 Koroivos Amaliadas ( )
KAO Dramas ( )
15:00 Panelefsiniakos ( )
AEK ( )
15:00 Panionios ( )
PAOK ( )
Greece - A2 November 8
15:00 Aetos ( )
AO Pangrati ( )
15:00 Doxa Lefkadas ( )
A.E. Livadeia ( )
15:00 Ermis Lagkada ( )
Iraklis BC ( )
15:00 Filippos BC ( )
EK Kavalas ( )
15:00 Ilisiakos BC ( )
Ethnikos BC ( )
15:00 Lavrio ( )
Psychikou ( )
15:00 OFI ( )
Arkadikos ( )
Italy - Lega Basket A November 8
19:30 Victoria Libertas Pesaro ( )
Acea Roma ( )
Turkey - TBL November 8
14:00 Istanbul BSB ( )
Konyaspor ( )
14:00 Kolejliler ( )
Eskisehir ( )
15:00 Tofas ( )
Besiktas ( )
15:00 Usak Sportif ( )
Banvitspor ( )
15:30 Trabzonspor ( )
Turk Telekom ( )
Serbia - 1st League November 8
15:00 Borac ( )
Vrsac ( )
15:00 KK Vojvodina Srbijagas ( )
Smederevo 1953 ( )
15:00 Konstantin ( )
Tamis ( )
15:00 OKK Beograd ( )
Napredak ( )
15:00 Sloga ( )
Jagodina ( )
Croatia - A1 Liga November 8
17:00 Kvarner ( )
Sibenik ( )
18:00 KK Brod ( )
Alkar ( )
19:00 KK Gorica ( )
KK Zagreb ( )
19:00 Vrijednosnice Osijek ( )
KK Kastela ( )
Argentina - LNB November 8
00:00 San Martin de Corientes ( )
Estudiantes Concordia ( )
01:00 Olimpico ( )
Sionista ( )
Austria - ABL November 8
18:00 WBC Raiffeisen Wels ( )
Guessing Knights ( )
Belgium - Ethias Ligue November 8
19:30 Oostende ( )
Kangoeroes Basket Willebroek ( )
Czech Republic - Mattoni NBL November 8
16:30 Ostrava ( )
Pardubice ( )
16:30 USK Prague ( )
Prostejov ( )
16:45 BC Kolin ( )
BK Breda & Weinstein Opava ( )
17:00 BK Lions Jindrichuv Hradec ( )
Decin ( )
17:30 JBC MMCITE Brno ( )
Svitavy ( )
Denmark - Basket Ligaen November 8
14:00 Hoersholm ( )
Horsens IC ( )
15:00 Copenhagen Wolfpack ( )
Svendborg ( )
Estonia - KML November 8
15:00 Rapla KK ( )
Rakvere Tarvas ( )
Finland - Korisliiga November 8
15:00 Kouvot ( )
Tampereen Pyrintoe ( )
15:00 Namika Lahti ( )
KTP Basket ( )
15:00 Salon Vilpas ( )
Tapiolan Honka ( )
Great Britain - BBL November 8
18:00 Manchester Giants ( )
Plymouth Raiders ( )
19:30 Bristol Flyers ( )
Sheffield Sharks ( )
Holland - DBL November 8
19:00 Maxxcom BSW ( )
Donar ( )
19:00 Rotterdam Challengers ( )
Den Helder Kings ( )
19:30 ZZ Leiden ( )
SPM Shoeters Den Bosch ( )
Japan - NBL November 8
06:00 Hyogo Storks ( )
Aisin Seahorses ( )
06:00 Levanga Hokkaido ( )
Toshiba Brave Thunders ( )
06:00 Toyota Alvark ( )
Link Tochigi Brex ( )
06:00 Tsukuba Robots ( )
Hitachi Sun Rockers ( )
08:00 Hiroshima Dragonflies ( )
Kumamoto Volters ( )
08:30 Wakayama Trians ( )
Chiba Jets ( )
Latvia - LBL November 8
15:00 BK Saldus ( )
Barons Kvartals ( )
16:00 Jelgava ( )
Jurmala/Fenikss ( )
Lithuania - LKL November 8
15:00 Mazeikiai ( )
BC Dzukija ( )
Norway - BLNO November 8
15:00 Nidaros Jets ( )
Ammerud ( )
Poland - Tauron Liga November 8
16:30 Polfarmex Kutno ( )
Slask Wroclaw ( )
17:00 Energa Czarni Slupsk ( )
Asseco Gdynia ( )
17:00 Siarka Tarnobrzeg ( )
AZS Koszalin ( )
Slovakia - Extraliga November 8
17:00 BK Svit ( )
Karlovka ( )
17:00 Komarno ( )
Handlova ( )
17:00 Levice ( )
B.Bystrica ( )
Slovenia - Liga Telemach November 8
18:00 KK Sencur ( )
Hopsi Polzela ( )
18:00 KK Sentjur ( )
Splosna plovba Portoroz ( )
19:00 Maribor ( )
Zlatorog Lasko ( )
19:30 Grosuplje ( )
Elektra Esotech ( )
Ukraine - Superliga November 8
12:00 Ferro-ZNTU ( )
Odessa ( )

LiveScore Table