LiveScore Soccer / Football

LiveScore Soccer / Football

your no.1 Soccer Live Scores since 1998

for compact Livescore visit LiveScores.com

April 30
14:00
Everton
AFC Bournemouth
14:00
Newcastle United
Crystal Palace
14:00
Stoke City
Sunderland
14:00
Watford
Aston Villa
14:00
West Bromwich Albion
West Ham United
16:30
Arsenal
Norwich City
April 30
11:30
Bolton Wanderers
? - ?
Hull City
14:00
Brentford
? - ?
Fulham
14:00
Bristol City
? - ?
Huddersfield Town
14:00
Ipswich Town
? - ?
Milton Keynes Dons
14:00
Leeds United
? - ?
Charlton Athletic
14:00
Nottingham Forest
? - ?
Wolverhampton Wanderers
14:00
Reading
? - ?
Preston North End
14:00
Rotherham United
? - ?
Blackburn Rovers
14:00
Sheffield Wednesday
? - ?
Cardiff City
April 30
11:30
Blackpool
? - ?
Wigan Athletic
14:00
Barnsley
? - ?
Colchester United
14:00
Burton Albion
? - ?
Gillingham
14:00
Chesterfield
? - ?
Bury
14:00
Coventry City
? - ?
Sheffield United
14:00
Crewe Alexandra
? - ?
Doncaster Rovers
14:00
Millwall
? - ?
Oldham Athletic
14:00
Rochdale
? - ?
Swindon Town
14:00
Scunthorpe United
? - ?
Port Vale
14:00
Shrewsbury Town
? - ?
Peterborough United
14:00
Southend United
? - ?
Bradford City
April 30
16:00
Udinese
Torino
18:45
ChievoVerona
Fiorentina
April 30
13:00
Ascoli Picchio FC 1898
? - ?
Salernitana
13:00
Brescia
? - ?
Vicenza
13:00
Cagliari
? - ?
Livorno
13:00
Entella
? - ?
Pescara
13:00
Latina
? - ?
Spezia
13:00
Perugia
? - ?
Bari
13:00
Trapani
? - ?
Novara
13:00
Virtus Lanciano
? - ?
Avellino
April 30
14:00
Real Sociedad
Real Madrid
16:15
Atletico Madrid
Rayo Vallecano
18:30
Real Betis
Barcelona
20:05
Granada
Las Palmas
April 30
16:00
Alcorcon
? - ?
Osasuna
16:00
Huesca
? - ?
Llagostera
16:00
Numancia
? - ?
Almeria
18:15
Mallorca
? - ?
Alaves
April 30
13:30
Bayern Munich
Borussia Moenchengladbach
13:30
Borussia Dortmund
Wolfsburg
13:30
Darmstadt
Eintracht Frankfurt
13:30
Hannover 96
Schalke 04
13:30
Hoffenheim
Ingolstadt
13:30
Mainz 05
Hamburger SV
16:30
Bayer Leverkusen
Hertha Berlin
April 30
11:00
Eintracht Braunschweig
? - ?
Nuernberg
11:00
Greuther Fuerth
? - ?
FC Heidenheim
April 30
12:00
Nantes
Nice
15:00
Saint-Etienne
Toulouse
17:00
Caen
SC Bastia
17:00
Lorient
Lille
17:00
Monaco
Guingamp
17:00
Reims
Montpellier
17:00
Troyes
Bordeaux
19:00
Lyon
GFC Ajaccio
18:30
Kortrijk
? - ?
Standard Liege
18:30
Waasland-Beveren
? - ?
Mouscron-Peruwelz
16:00
KV Mechelen
? - ?
St.Truiden
16:00
Sporting Charleroi
? - ?
Lokeren
April 30
18:00
Antwerp
? - ?
Eupen
18:00
Deinze
? - ?
Union St.-Gilloise
18:00
KSK Heist
? - ?
Seraing United
18:00
Lommel
? - ?
Cercle Bruges
18:00
Roeselare
? - ?
Coxyde
18:00
Tubize
? - ?
Dessel
18:00
Virton
? - ?
Lierse
18:00
WS Bruxelles
? - ?
Patro Eisden
April 30
15:00
Belenenses
? - ?
Pacos de Ferreira
15:00
Tondela
? - ?
Rio Ave
17:30
FC Porto
? - ?
Sporting CP
April 30
10:15
Olhanense
? - ?
Freamunde
15:00
Atletico
? - ?
Santa Clara
15:00
Aves
? - ?
Gil Vicente
15:00
Braga B
? - ?
Benfica B
15:00
Chaves
? - ?
Farense
15:00
Leixoes
? - ?
Famalicao
15:00
Oliveirense
? - ?
Portimonense
15:00
Penafiel
? - ?
Oriental
15:00
Varzim
? - ?
Mafra
15:00
Viseu
? - ?
Feirense
15:00
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
Sporting Covilha
April 30
11:30
Hearts
? - ?
Celtic
14:00
Aberdeen
? - ?
Motherwell
14:00
Hamilton Academical
? - ?
Kilmarnock
14:00
Partick Thistle
? - ?
Inverness CT
14:00
Ross County
? - ?
St.Johnstone
April 30
14:00
Hobro
SoenderjyskE
April 30
13:30
Lillestroem
? - ?
Vaalerenga
16:00
Molde
? - ?
Aalesund
April 30
13:30
Fredrikstad
? - ?
Sandefjord
April 30
13:00
Degerfors
? - ?
Aatvidaberg
13:00
GAIS
? - ?
Oergryte FF
14:00
Varbergs BoIS FC
? - ?
IK Frej Taeby
April 30
14:00
SV Groedig
? - ?
Rapid Wien
16:30
Admira Moedling
? - ?
Altach
16:30
Sturm Graz
? - ?
Ried
16:30
Wolfsberger AC
? - ?
Mattersburg
15:45
Grasshopper
? - ?
Young Boys
18:00
Basel
? - ?
Sion
15:45
Winterthur
? - ?
Aarau
15:45
Wohlen
? - ?
Xamax
April 30
10:30
Genclerbirligi
? - ?
Istanbul Basaksehir
13:00
Eskisehirspor
Trabzonspor
16:00
Besiktas
Kayserispor
April 30
10:30
Giresunspor
? - ?
1461 Trabzon
13:00
Goztepe
? - ?
Gaziantep BB
13:00
Kayseri Erciyesspor
? - ?
Adana Demirspor
16:00
Karabukspor
? - ?
Elazigspor
April 30
17:30
Limerick
? - ?
Waterford United
18:45
Cabinteely
? - ?
UCD
14:00
Ballymena United
? - ?
Portadown
14:00
Carrick Rangers
? - ?
Ballinamallard United
14:00
Coleraine
? - ?
Cliftonville
14:00
Glenavon
? - ?
Linfield
14:00
Glentoran
? - ?
Crusaders
14:00
Warrenpoint Town
? - ?
Dungannon Swifts
16:00
CS Fola Esch
? - ?
F91 Dudelange
16:00
FC Wiltz 71
? - ?
FC Progres Niedercorn
16:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
US Rumelange
16:00
Una Strassen
? - ?
AS Jeunesse Esch
16:30
FC Victoria Rosport
? - ?
RM Hamm Benfica
17:00
FC Differdange 03
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
17:15
US Mondorf les Bains
? - ?
CS Grevenmacher
13:00
Liberec
? - ?
Brno
13:00
Pribram
? - ?
Dukla Praha
13:00
Sigma Olomouc
? - ?
Jablonec
13:00
Slovacko
? - ?
Zlin
16:15
Viktoria Plzen
? - ?
Banik Ostrava
live 45+1'
FK Slavoj Vysehrad
Hradec Kralove
15:00
FC Vlasim
? - ?
Pardubice
15:00
Karvina
? - ?
Sigma Olomouc B
16:00
Opava
? - ?
Usti nad Labem
17:00
Podbrezova
? - ?
Ruzomberok
17:00
Zemplin Michalovce
? - ?
FK Senica
18:00
Zlate Moravce
? - ?
DAC 1904 Dunajska Streda
April 30
16:30
Lokomotiv Moscow
? - ?
Spartak Moscow
April 30
11:00
Hoverla Uzhhorod
? - ?
Zorya
AAW
Metalurg Zaporizhia
0 - 3
Chornomorets Odesa
14:00
Vorskla
? - ?
Karpaty
16:30
Dnipro
? - ?
Stal Dniprodzerzhynsk
16:30
Metalist Kharkiv
? - ?
Olimpik Donetsk
16:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
? - ?
Gornik Leczna
18:30
Korona Kielce
? - ?
Wisla Krakow
April 30
14:00
MKS Kluczbork
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
16:00
Arka Gdynia
? - ?
Olimpia Grudziadz
AAW
Chrobry Glogow
3 - 0
Dolcan Zabki
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
GKS Belchatow
16:00
Zawisza Bydgoszcz
? - ?
Chojniczanka Chojnice
April 30
13:00
NK Zagreb
? - ?
Slaven
17:00
Dinamo Zagreb
? - ?
NK Istra 1961
April 30
14:55
NK Celje
? - ?
Maribor
17:00
Domzale
? - ?
NK Krka
April 30
14:30
Bekescsaba
? - ?
Debrecen
14:30
Haladas
? - ?
Ferencvaros
14:30
MTK Budapest
? - ?
Vasas Budapest
14:30
Puskas FC Academy
? - ?
Budapest Honved
14:30
Ujpest
? - ?
Videoton FC
17:00
Diosgyori VTK
? - ?
Paksi SE
14:00
CSMS Iasi
? - ?
Petrolul Ploiesti
16:30
CFR Cluj
? - ?
ACS Poli Timisoara
April 30
14:45
Beroe
? - ?
Slavia Sofia
April 30
12:00
Isloch
? - ?
Dinamo Brest
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
FK Vitebsk
14:00
Granit Mikashevichi
? - ?
FK Gorodeya
15:00
Torpedo Zhodino
? - ?
Krumkachy Minsk
April 30
10:00
FK Spartaks
? - ?
Rigas Futbola skola
12:00
FK Jelgava
? - ?
BFC Daugavpils
14:00
Ventspils
? - ?
FS Metta/LU
16:00
FK Liepaja
? - ?
Riga FC
April 30
13:00
Paide Linnameeskond
? - ?
Nomme JK Kalju
16:00
Infonet Tallinn
? - ?
JK Sillamae Kalev
13:00
CS Petrocub
? - ?
Saxan Ceadir-Lunga
13:00
FC Academia Chisinau
? - ?
FC Milsami Orhei
14:00
Olimpik Sarajevo
? - ?
Siroki Brijeg
15:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
Travnik
15:00
FK Velez Mostar
? - ?
FK Sarajevo
15:00
Radnik Bijeljina
? - ?
Rudar Prijedor
16:00
Borac Banja Luka
? - ?
Slavija Sarajevo
16:00
Sloboda Tuzla
? - ?
Drina Zvornik
14:00
FK Metalurg Skopje
? - ?
FK Horizont Turnovo
14:00
FK Sileks
? - ?
FK Vardar Skopje
14:00
KF Shkendija
? - ?
FK Bregalnica Stip
14:00
Shkupi Skopje
? - ?
Rabotnicki
14:30
Mladost Podgorica
? - ?
Decic Tuzi
14:30
Mornar
? - ?
FK Iskra
14:30
Petrovac
? - ?
Grbalj Radanovici
14:30
Rudar Pljevlja
? - ?
Sutjeska
14:30
Zeta
? - ?
FK Lovcen
16:30
Buducnost Podgorica
? - ?
FK Bokelj
14:45
Maccabi Haifa
? - ?
Hapoel Raanana
17:00
Hapoel Ironi Akko
? - ?
Maccabi Petach Tikva
17:00
Hapoel Kfar Saba
? - ?
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
17:00
Hapoel Tel Aviv
? - ?
Hapoel Haifa
02:00
LD Alajuelense
? - ?
Deportivo Saprissa
22:00
CSD Comunicaciones
? - ?
Club Xelaju
May 1
01:00
Coban Imperial
? - ?
Deportivo Mictlan
02:00
Deportivo Petapa
? - ?
Universidad SC
FT
Vegalta Sendai
Sagan Tosu
FT
Kashiwa Reysol
Vissel Kobe
FT
Omiya Ardija
Kashima Antlers
09:30
Albirex Niigata
Ventforet Kofu
10:00
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
April 30
11:30
Tampines Rovers FC
? - ?
Warriors FC
12:15
Brunei DPMM
? - ?
Geylang International FC
April 30
live 75'
Liaoning Hongyun
Hebei CFFC
11:35
Chongqing Lifan
? - ?
Beijing Guoan
11:35
Guangzhou Evergrande
? - ?
Shanghai Greenland Shenhua
11:35
Henan Jianye
? - ?
Hangzhou Greentown
FT
Pohang Steelers
Jeju United
FT
Suwon Bluewings
FC Seoul
FT
Jeonbuk FC
Suwon City
May 1
05:00
Incheon United
? - ?
Ulsan Hyundai
05:00
Jeonnam Dragons
? - ?
Sangju Sangmu
07:00
Seongnam FC
? - ?
Gwangju FC
FT
Gyeongnam FC
Bucheon FC 1995
FT
Ansan Police FC
Seoul E-Land FC
FT
FC Anyang
Gangwon FC
May 1
05:00
Daegu FC
? - ?
Chungju Hummel
05:00
Goyang FC
? - ?
Daejeon Citizen
11:00
BBCU FC
? - ?
Buriram United
11:00
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Sukhothai FC
12:00
Bangkok Glass
? - ?
Siam Navy FC
12:00
Ratchaburi FC
? - ?
Bangkok United
13:00
Osotspa Samut Prakan FC
? - ?
Suphanburi FC
April 30
10:00
Hai Phong
? - ?
Binh Duong
10:00
Khanh Hoa Nha Trang
? - ?
Saigon FC
11:00
Than Quang Ninh
? - ?
Dong Thap Cao Lanh
11:00
FC Kapaz
? - ?
Ravan Baku
13:30
AZAL PFC Baku
? - ?
Khazar Lenkoran
April 30
12:00
FC Guria Lanchkhuti
? - ?
Chikhura
12:00
FC Shukura Kobuleti
? - ?
Torpedo Kutaisi
12:00
FC Zugdidi
? - ?
Saburtalo
12:00
Merani Martvili
? - ?
Kolkheti-1913 Poti
12:00
Samtredia
? - ?
Dinamo Tbilisi
12:00
Sapovnela
? - ?
Dinamo Batumi
12:00
Sioni Bolnisi
? - ?
FC Tskhinvali
16:00
Lokomotivi Tbilisi
? - ?
Dila Gori
April 30
13:30
Foolad Khuzestan
? - ?
Esteghlal Ahvaz
06:00
Adelaide United
? - ?
Western Sydney Wanderers FC
April 30
15:00
CS Constantine
? - ?
DRB Tadjenanet
15:00
JS Kabylie
? - ?
RC Arbaa
15:00
MO Bejaia
? - ?
USM El Harrach
15:00
RC Relizane
? - ?
JS Saoura
15:00
USM Alger
? - ?
ASM Oran
April 30
15:00
RSB Berkane
? - ?
Raja Casablanca
16:00
Difaa El Jadida
? - ?
MAS Fes
16:00
OCK Khouribga
? - ?
Chabab Rif Al Hoceima
18:00
Ittihad Tanger
? - ?
KAC Kenitra
13:00
Lamontville Golden Arrows
? - ?
Free State Stars
13:00
Polokwane City
? - ?
Mpumalanga Black Aces
16:00
Bidvest Wits
? - ?
Chippa United
18:15
Mamelodi Sundowns FC
? - ?
Kaizer Chiefs

LiveScore Table