LiveScore Soccer / Football

LiveScore Soccer / Football

your no.1 Soccer Live Scores since 1998

for compact Livescore visit LiveScores.com

April 19
12:30
Manchester City
West Ham United
15:00
Newcastle United
Tottenham Hotspur
April 19
14:00
Aston Villa
? - ?
Liverpool
April 19
10:30
Sassuolo
Torino
13:00
ChievoVerona
Udinese
13:00
Empoli
Parma
13:00
Palermo
Genoa
13:00
Roma
Atalanta
16:00
Cagliari
SSC Napoli
18:45
Inter
AC Milan
April 19
13:00
Latina
? - ?
Catania
13:00
Livorno
? - ?
Frosinone
13:00
Varese
? - ?
Avellino
live 29'
Sudtirol
Mantova
12:30
AlbinoLeffe
? - ?
Sassari Torres
16:00
Renate
? - ?
Pro Patria
10:30
Ascoli Picchio FC 1898
? - ?
Carrarese
12:30
Gubbio
? - ?
Santarcangelo
12:30
Prato
? - ?
Teramo
14:00
San Marino
? - ?
Grosseto
14:00
Savona
? - ?
Reggiana
16:00
Pisa
? - ?
Pistoiese
10:30
Barletta
? - ?
Vigor Lamezia
12:30
Reggina
? - ?
Savoia
14:00
Lecce
? - ?
Foggia
16:00
Casertana
? - ?
Catanzaro
April 19
10:00
Rayo Vallecano
Almeria
15:00
Granada
Sevilla
17:00
Villarreal
Cordoba
19:00
Eibar
Celta Vigo
April 19
10:00
Real Betis
? - ?
Zaragoza
14:00
Alcorcon
? - ?
Mallorca
15:00
Numancia
? - ?
Barcelona B
16:15
Valladolid
? - ?
Sabadell
17:00
Tenerife
? - ?
Llagostera
April 19
13:30
Werder Bremen
Hamburger SV
15:30
Wolfsburg
Schalke 04
April 19
11:30
Darmstadt
? - ?
FC Heidenheim
11:30
Erzgebirge Aue
? - ?
FSV Frankfurt
11:30
Greuther Fuerth
? - ?
Union Berlin
April 19
12:00
Hallescher FC
? - ?
Holstein Kiel
12:00
ETSV Weiche Flensburg
? - ?
FC Hansa Lueneburg
12:00
Eintracht Norderstedt
? - ?
Cloppenburg
12:00
Hamburger SV II
? - ?
Neumuenster
12:00
TSV Havelse
? - ?
St.Pauli II
13:00
Meppen
? - ?
Hannover 96 II
13:00
Oldenburg
? - ?
Werder Bremen II
15:30
FT Braunschweig
? - ?
Wolfsburg II
11:30
Carl Zeiss Jena
? - ?
FSV Wacker Nordhausen
11:30
FC Viktoria 1889 Berlin
? - ?
Plauen
11:30
Hertha Berlin II
? - ?
ZFC Meuselwitz
11:30
TSG Neustrelitz
? - ?
Magdeburg
11:30
Union Berlin II
? - ?
Babelsberg
12:00
FC Hennef 05
? - ?
Wattenscheid
12:00
KFC Uerdingen
? - ?
Oberhausen
12:00
SC Wiedenbrueck
? - ?
Schalke 04 II
12:00
Mannheim
? - ?
Kickers Offenbach
April 19
12:00
Lille
Bordeaux
15:00
Montpellier
Caen
19:00
Lyon
Saint Etienne
April 19
10:30
Feyenoord
? - ?
Go Ahead Eagles
12:30
Ajax
? - ?
NAC Breda
12:30
Heracles
? - ?
PEC Zwolle
14:45
FC Utrecht
? - ?
FC Twente
12:30
NEC Nijmegen
? - ?
Almere City FC
12:30
Sparta Rotterdam
? - ?
Telstar
April 19
16:00
Club Brugge
? - ?
Anderlecht
18:30
Kortrijk
? - ?
Sporting Charleroi
13:00
Geel
? - ?
St.Truiden
13:00
KSK Heist
? - ?
Patro Eisden
13:00
Lommel
? - ?
Eupen
13:00
Mons
? - ?
Dessel
13:00
Oud-Heverlee
? - ?
KV.Woluwe-Zaventem
13:00
Roeselare
? - ?
WS Bruxelles
13:00
Seraing United
? - ?
KRC Mechelen
13:00
Tubize
? - ?
Aalst
April 19
15:00
Gil Vicente
? - ?
Rio Ave
15:00
Pacos de Ferreira
? - ?
Moreirense
15:00
Penafiel
? - ?
Arouca
16:00
Vitoria de Setubal
? - ?
Estoril
17:00
Sporting CP
? - ?
Boavista
April 19
10:15
Beira-Mar
? - ?
Chaves
14:00
FC Porto B
? - ?
Leixoes
14:00
Uniao da Madeira
? - ?
Sporting CP B
15:00
Benfica B
? - ?
Aves
15:00
Farense
? - ?
Tondela
15:00
Feirense
? - ?
Maritimo B
15:00
Olhanense
? - ?
Braga B
15:00
Oriental
? - ?
Atletico
15:00
Portimonense
? - ?
Freamunde
15:00
Santa Clara
? - ?
Viseu
15:00
Sporting Covilha
? - ?
Oliveirense
15:00
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
Trofense
April 19
11:15
Inverness CT
? - ?
Celtic
April 19
12:00
OB
SoenderjyskE
15:00
Broendby IF
Hobro
17:30
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
13:00
Fredericia
? - ?
Broenshoej
13:00
HB Koge
? - ?
AB
13:30
AGF
? - ?
Viborg
11:00
FC Helsingoer
? - ?
Soelleroed-Vedbaek
11:30
Holbaek
? - ?
Hvidovre
13:00
Nykoebing FC
? - ?
Frem
11:00
Kolding B
? - ?
Thisted
11:30
Ringkoebing
? - ?
Kjellerup
12:00
Naestved
? - ?
Marienlyst
April 19
13:30
Bodoe/Glimt
? - ?
Odd Ballklubb
16:00
Molde
? - ?
Aalesund
16:00
Sandefjord
? - ?
Sarpsborg 08
16:00
Stabaek
? - ?
Viking
16:00
Tromsoe
? - ?
Lillestroem
April 19
16:00
Bryne
? - ?
Ranheim
16:00
Follo
? - ?
Jerv
16:00
Kristiansund BK
? - ?
Aasane
16:00
Sandnes
? - ?
Nest Sotra
16:00
Sogndal
? - ?
Hoenefoss
16:00
Stroemmen
? - ?
Baerum
April 19
13:00
Aatvidaberg
? - ?
Falkenbergs FF
15:30
Haecken
? - ?
IFK Gothenburg
April 19
14:00
Aengelholms FF
? - ?
Varbergs BoIS FC
15:00
Brommapojkarna
? - ?
AFC United
15:00
Syrianska
? - ?
Ljungskile
April 19
13:00
FC Inter
? - ?
Ilves
13:00
FC KTP
? - ?
KuPS
13:00
HJK
? - ?
FC Lahti
13:00
IFK Mariehamn
? - ?
HIFK
13:00
Seinaejoen JK
? - ?
RoPS
April 19
14:30
Austria Wien
? - ?
Wolfsberger AC
11:45
FC Vaduz
? - ?
Aarau
11:45
Young Boys
? - ?
Thun
14:00
Luzern
? - ?
Grasshoppers
13:00
Chiasso
? - ?
Servette
13:00
Wohlen
? - ?
Le Mont LS
April 19
12:00
Panthrakikos Komotini
? - ?
Panathinaikos
14:15
Atromitos
? - ?
PAS Giannina
AAW
OFI Crete
0 - 3
Panionios
16:30
Olympiakos
? - ?
Levadiakos
April 19
10:00
Kayseri Erciyesspor
? - ?
Eskisehirspor
12:00
Sivasspor
? - ?
Balikesirspor
13:00
Istanbul Basaksehir
? - ?
Rizespor
16:00
Trabzonspor
Galatasaray
April 19
10:30
Gaziantep BB
? - ?
Samsunspor
10:30
Manisaspor
? - ?
Osmanlispor FK
10:30
Sanliurfaspor
? - ?
Bucaspor
12:00
Orduspor
? - ?
Adana Demirspor
13:00
Adanaspor
? - ?
Alanyaspor
April 19
12:00
Prestatyn Town FC
? - ?
Bangor City
13:30
APOEL Nicosia
? - ?
Ermis Aradippou
13:00
Ethnikos Achnas
? - ?
Doxa Katokopia
13:00
Nea Salamis
? - ?
AEL Limassol
13:00
Othellos Athienou
? - ?
Ayia Napa
April 19
14:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
CS Fola Esch
14:00
CS Grevenmacher
? - ?
FC Progres Niedercorn
14:00
F91 Dudelange
? - ?
UN Kaerjeng 97
14:00
FC Differdange 03
? - ?
FC Jeunesse Canach
14:00
FC Etzella Ettelbruck
? - ?
US Rumelange
14:00
FC Victoria Rosport
? - ?
US Hostert
14:00
US Mondorf les Bains
? - ?
FC Wiltz 71
14:00
Brno
? - ?
Mlada Boleslav
15:00
Hradec Kralove
? - ?
Pribram
live 58'
Sokolov
Karvina
live 58'
Zizkov
0 - 0
Most
15:00
FK Kolin
? - ?
Trinec
15:00
FK Varnsdorf
? - ?
Frydek-Mistek
17:00
Zilina
? - ?
Myjava
April 19
10:30
CSKA Moscow
? - ?
FC Krasnodar
13:00
Terek Grozny
? - ?
Dinamo Moscow
15:30
Kuban Krasnodar
? - ?
Zenit St. Petersburg
April 19
FT
Luch Energiya Vladivostok
FC Volgar
live 73'
Tom Tomsk
Shinnik Yaroslavl
10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Dinamo St Petersburg
10:00
Krylya Sovetov Samara
? - ?
Gazovik Orenburg
11:00
Khimik Dzerzhinsk
? - ?
Baltika
13:00
SKA-Energiya
? - ?
Volga Nyzhnyi
13:00
Tosno
? - ?
Sibir Novosibirsk
14:00
Sokol Saratov
? - ?
Anzhi Makhachkala
14:00
Tyumen
? - ?
Sakhalin
12:00
Angusht Nazran
? - ?
Torpedo Armavir
12:00
Mitos
? - ?
Vityaz Krymsk
13:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Afips Afipsky
13:00
FK Taganrog
? - ?
Druzhba
13:00
Spartak Nalchik
? - ?
Biolog Novokubansk
14:00
Mashuk-KMV
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
April 19
11:00
Olimpik Donetsk
? - ?
Dnipro
14:00
Chernomorets Odessa
? - ?
Hoverla Uzhhorod
14:00
Vorskla
? - ?
Metalurg Zaporizhia
16:30
Volyn
? - ?
Dynamo Kyiv
April 19
13:30
Gornik Leczna
? - ?
Lech Poznan
16:00
Legia Warszawa
? - ?
Zawisza Bydgoszcz
April 19
10:30
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Arka Gdynia
14:00
Pogon Siedlce
? - ?
GKS Katowice
14:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
? - ?
Miedz Legnica
15:00
Stomil Olsztyn
? - ?
Chrobry Glogow
April 19
14:00
Nadwislan Gora
? - ?
Kotwica Kolobrzeg
April 19
15:00
Osijek
? - ?
NK Zadar
17:00
Slaven
? - ?
NK Zagreb
April 19
16:00
Partizan Beograd
? - ?
Mladost Lucani
April 19
14:00
NK Krka
? - ?
Olimpija Ljubljana
April 19
12:00
Diosgyori VTK
? - ?
Videoton FC
16:30
Ujpest
? - ?
Lombard
April 19
14:30
CS Universitatea Craiova
? - ?
Dinamo Bucuresti
17:30
Steaua Bucuresti
? - ?
Otelul Galati
April 19
12:15
Cherno More Varna
? - ?
Slavia Sofia
17:00
PFC Ludogorets Razgrad
? - ?
Litex Lovech
April 19
11:00
Dinamo Minsk
? - ?
BATE Borisov
12:00
FK Slutsk
? - ?
Torpedo Zhodino
13:00
Belshina Bobruisk
? - ?
FK Vitebsk
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
April 19
11:00
FK Spartaks
? - ?
FK Jelgava
April 19
12:00
Klaipedos Granitas
? - ?
Siauliai
14:00
Stumbras Kaunas
? - ?
Kruoja Pakruojis
13:00
FK Vardar Skopje
? - ?
Renova
14:00
FK Horizont Turnovo
? - ?
FK Sileks
14:00
FK Metalurg Skopje
? - ?
FK Bregalnica Stip
17:15
Maccabi Tel Aviv
? - ?
Beitar Jerusalem
17:55
Hapoel Beer Sheva
? - ?
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Nueva Chicago
? - ?
Racing Club
20:10
Aldosivi
? - ?
San Lorenzo
21:15
River Plate
? - ?
Banfield
21:30
San Martin San Juan
? - ?
Olimpo
April 20
00:30
Lanus
? - ?
Boca Juniors
17:10
Los Andes
? - ?
Sportivo Estudiantes
19:00
Boca Unidos
? - ?
Gimnasia Jujuy
19:00
Guillermo Brown
? - ?
Guarani Antonio Franco
19:15
Instituto
? - ?
Chacarita Juniors
23:45
Atletico Tucuman
? - ?
Independiente Rivadavia
15:00
Flandria
? - ?
Club Atletico Estudiantes
16:00
Deportivo Armenio
? - ?
Deportivo Merlo
18:00
CAI Comodoro Rivadavia
? - ?
Club Cipolletti
19:00
Alianza de Cutral Co
? - ?
CA Alvarado
19:00
Deportivo Roca
? - ?
Independiente de Neuquen
19:00
General Belgrano
? - ?
Deportivo Madryn
19:00
Tiro Federal Bahia Blanca
? - ?
Ferro Carril Oeste General Pico
18:00
Independiente Chivilcoy
? - ?
9 de Julio Morteros
19:00
Juventud Unida Universitario
? - ?
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
19:00
Sportivo Patria
? - ?
CD Libertad
20:00
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
? - ?
Velez Sarfield San Ramon
19:00
Americo Tesorieri
? - ?
San Martin de Tucuman
19:30
Union Aconquija
? - ?
Gimnasia y Tiro
20:00
Altos Hornos Zapla
? - ?
San Lorenzo de Alem
20:30
Juventud Antoniana
? - ?
Andino
19:00
Corinthians
? - ?
Palmeiras
21:30
Santos FC
? - ?
Sao Paulo
19:00
San Jose
? - ?
The Strongest
21:15
Jorge Wilstermann
? - ?
Bolivar
23:30
Nacional Potosi
? - ?
Oriente Petrolero
15:00
Universidad de Concepcion
? - ?
Audax Italiano
18:30
Deportes Iquique
? - ?
San Marcos
21:00
Barnechea
? - ?
Universidad de Chile
23:30
Union La Calera
? - ?
Palestino
19:00
Tolima
? - ?
Deportivo Pasto
21:00
CD Jaguares
? - ?
Millonarios
22:00
Santa Fe
? - ?
Deportivo Cali
23:00
Cortulua
? - ?
Patriotas
April 20
01:00
Cucuta
? - ?
Once Caldas
21:00
Emelec
? - ?
River Plate
21:00
Guarani
? - ?
Sportivo San Lorenzo
21:00
Nacional
? - ?
Deportivo Capiata
21:00
Rubio Nu
? - ?
Deportivo Santani
23:10
Olimpia
? - ?
General Diaz
21:00
Universidad Cesar Vallejo
Real Garcilaso
13:30
River Plate
? - ?
Juventud de las Piedras
18:30
Atenas
? - ?
Club Atletico Penarol
18:30
Danubio
? - ?
Cerro
18:30
El Tanque Sisley
? - ?
Tacuarembo FC
20:00
Deportivo Lara
? - ?
Zulia
20:30
Estudiantes Merida
? - ?
Tucanes FC
21:30
Aragua FC
? - ?
Atletico Venezuela
21:30
Caracas
? - ?
Llaneros Guanare
22:30
Zamora FC
? - ?
Portuguesa FC
17:00
Pumas
? - ?
Santos
22:00
Leones Negros
? - ?
Pachuca
21:00
Philadelphia Union
? - ?
New England Rev.
23:00
New York City FC
? - ?
Portland Timbers
April 19
20:00
FC Edmonton
? - ?
Fort Lauderdale Strikers
April 19
19:00
Pittsburgh Riverhounds
? - ?
Louisville City FC
22:00
Vancouver Whitecaps USL
? - ?
Toronto FC USL
April 20
00:00
LA Galaxy II
? - ?
Austin Aztex
20:00
Municipal Perez Zeledon
? - ?
Limon
20:00
Universidad de Costa Rica
? - ?
CS Uruguay
22:00
C.S. Cartagines
? - ?
Deportivo Saprissa
22:00
Club Sport Herediano
? - ?
AS Puma Generalena
April 20
00:00
LD Alajuelense
? - ?
Deportiva Carmelita
ToFi
Deportivo Marquense
0 - 0
Antigua Guatemala
21:30
Deportivo Malacateco
? - ?
Universidad SC
21:00
CD Victoria
? - ?
Honduras Progreso
21:00
Parrillas One
? - ?
CD Real Sociedad
21:00
Platense FC
? - ?
CD Vida
22:00
CD Olimpia
? - ?
CD Marathon
April 19
FT
Giravanz Kitakyushu
Avispa Fukuoka
FT
Cerezo Osaka
Thespakusatsu Gunma
FT
Ehime FC
JEF United Chiba
FT
Oita Trinita
Omiya Ardija
April 19
FT
Shanghai East Asia FC
Chongqing Lifan
11:45
Henan Jianye
? - ?
Shanghai Greenland Shenhua
FT
Busan I'Park
Jeonnam Dragons
FT
Daejeon Citizen
Pohang Steelers
FT
Gyeongnam FC
Suwon City
April 19
live 29'
Can Tho
0 - 0
Da Nang
live 29'
Dong Thap Cao Lanh
Song Lam Nghe An
09:30
Dong Tam Long An
? - ?
Than Quang Ninh
10:00
Hai Phong
? - ?
QNK Quang Nam
10:00
Hoang Anh Gia Lai
? - ?
Dong Nai FC
April 19
12:00
Chikhura
? - ?
FC Tskhinvali
12:00
Dinamo Tbilisi
? - ?
WIT Georgia Tbilisi
12:00
FC Guria Lanchkhuti
? - ?
Torpedo Kutaisi
12:00
Samtredia
? - ?
FC Metalurgi Rustavi
12:00
Zestafoni
? - ?
Dila Gori
live 74'
Ordabasy Shymkent
0 - 0
Kaisar Kyzylorda
11:00
Aktobe
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
11:00
Atyrau
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
12:00
FC Astana
? - ?
Kairat Almaty
12:00
Taraz
? - ?
Tobol Kostanay
FT
Perth Glory
Melbourne City FC
14:30
Leopards de Dolisie
? - ?
Smouha SC
14:30
Sanga Balende
? - ?
Al Hilal Omdurman
17:00
El Eulma
? - ?
CS Sfaxien
17:00
USM Alger
? - ?
Kaloum Star
17:30
Raja Casablanca Atlhletic
? - ?
Entente Sétif
19:30
Maghrib Association Tetouan
? - ?
Al Ahly
April 19
live 14'
Chemelil Sugar
Thika United
12:00
Gor Mahia
? - ?
Sofapaka
12:00
Mathare United
? - ?
SoNy Sugar
12:00
Nakuru AllStars
? - ?
Ulinzi Stars
12:00
Western Stima
? - ?
Tusker FC
April 19
14:00
KAC Kenitra
? - ?
Olympic Club de Safi
14:30
Chabab Rif Al Hoceima
? - ?
Chabab Atlas Khenifra
13:00
Bloemfontein Celtic
? - ?
Maritzburg United
April 19
13:30
Avenir de La Marsa
? - ?
Etoile Metlaoui
13:30
Gafsa
? - ?
CS Hammam-Lif
13:30
Sportive de Djerba
? - ?
AS Gabes
13:30
Stade Gabesien
? - ?
US Monastir
13:30
Stade Tunisien
? - ?
Zarzis

LiveScore Table